Zahrady 01

Aplikace Zahradní design je první částí z obsáhlé nabídky stylů úpravy zahradních prostor. Na tuto aplikaci budou navazovat další vydání poskytující čtenářům dokonalý přehled o současné úrovni zahradního designu v České republice. Přehledně členěná obrazová a multimediální dokumentace je vždy doplněna textovým doprovodem na slovo vzatého odborníka v oblasti zahradního designu, pana ing. Jiřího Savince.

https://itunes.apple.com/us/app/zahrady-01/id837089783?ls=1&mt=8

Nejlepší rolády

Aplikace Vás provede přípravou mnoha druhů rolád včetně těch exotických krok za krokem. Recepty jsou opatřeny názornými fotografiemi a seznamem potřebných ingrediencí, takže se do přípravy může pustit i nezkušený nadšenec.

Budete sami překvapeni dosaženým výsledkem.

https://itunes.apple.com/us/app/nejlepsi-rolady/id826694969?mt=8

Průvodce

Interaktivní obrazová publikace s doporučenými výlety představující region Národního parku České Švýcarsko
a nejbližší okolí.  Odkazy na nejdůležitější turistické a informační organizace regionu, samostatné sekce ubytování, občerstvení, doprava a informační střediska.

https://itunes.apple.com/us/app/pruvodce/id810059830?ls=1&mt=8

Včera a dnes

Průvodce krajinou Českého Švýcarska se 150 srovnávacími fotografiemi ze současnosti a zároveň před 100 lety. Máte tak jedinečnou možnost pohlédnout zpět do minulosti, jak se krásná místa, budovy i krajina změnily.

https://itunes.apple.com/us/app/vcera-a-dnes/id808753979?ls=1&mt=8

© 2014